Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Harold

Jakby spuchnięte żyły na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harold
Witam mam taki problem od jakiegoś czasu pobolewa mnie penis takim tępym bólem, stało się to od momentu dość ostrej gry wstępnej jaką zafundowała mi dziewczyna na drugi dzień zaczął mnie boleć penis jakoś się tym nie przejmowałem do puki nie pojawiło mi się coś takiego na nim jakby mała kuleczka którą czuć delikatnie pod palcami i jakby napuchnięta żyła idąca tuż pod żołędziem tak jakby łącząc go z nim ..byłem u urologa ale ze strachu że to coś poważnego mój mały przyjaciel tak zmalał że ciężko było cokolwiek na nim zobaczyć stad też zamieszkać zdjęcie i proszę o radę czy mam się martwić ? Urolog powiedział że nie wie co to ale nie widzi nic groźnego i kazał mi moczyć to w rivanolu ... Oto link do zdjęcia-> http://zapodaj.net/61066c81c1ea.jpg.html Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Facet
Cześć Według mnie wygląda to jak żylak.Dla pewności idz do urologa i zapytaj o chorobę członka,która objawia się guzami na całej opowierzchni.Leczy się ją witaminą A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość harold
Dowiedziałem się jeszcze że to może być obtarcie lub podrażnienie i żebym stosował Crotrimazolum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość harold
Hej dziś jeszcze dowiedziałem się że to może być Prąciowa lokalizacja choroby Mondor*a ,czyli po prostu zapalenie żyły. Jak to leczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Antek
Cześć mam 13 lat od kilku lat też mam taką żyłę bardzo widoczną ona maleje ale później znów jest widoczna idzie ona od brzucha a kończy się prawie w połowie penisa... Ma ona około 2 CM jak to leczyć :(( źlę się z tym czuję nie wiem co zrobić proszę o wszelkie rady czy to cos groźnego ? jak to wyleczyć !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Mam to samo co Ci pomogło Harlod ? Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość yoo
moja dziewczyna *skrzywdzila* mnie w podobny sposob. od dwoch dni stosuje masc heparinum (ok 10zl ) i juz prawie calkiem przeszlo. zyly są niewyczuwalne . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sz
Miałem identyczny problem! Od 5dni stosuję żel Lioton 1000 i już niemal całkiem mi przeszło. Zyły są już niemal niewyczuwalne. Pozdrawiam. * )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość seb
Lioton 1000 na to chyba nie pomaga , to wraca po każdym podnieceniu i mniej sie używa tym jak by zanikało .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ocenar
pisze się dopóki. analfabeto z żyłami na kutasie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jan
Tak mogą wyglądać choroby penisa http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
OCENAR 10/10 :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.