Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Robert

Twarde grudki na mosznie i penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert
Witam, mam 18 lat i od ok 4 lat mam mam problem z moim penisem. Jestem całkowicie sprawny seksualnie, lecz na całej mosznie, u nasady penisa oraz całej jego długości pod spodem znajdują się twarde grudki. temat był już co prawda poruszany ale ja chciałbym się głównie dowiedzieć jak temu zaradzić? Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To z pewnością zaczopowane gruczoły łojowe. Często występują takie grudki w tej okolicy ciała. Nie stanowią problemu jeśli nie dochodzi do zapalenia. Trzeba utrzymywać dokładną higienę tej okolicy ciała. W razie wątpliwości w tej sprawie skontaktuj się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zbys
ja mam ten sam problem i zadaje pytanie jak sie ich pozbyc? Po myciu chyba ne zejda, ja osobiscie mam takich wiekszych ok. 3 na mosznie. Wiec jeszcze raz, jak sie tego pozbyc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
ja też mam taki problem nie wiem co zrobic mam tego okolo 200 jedne sa wieksze 2 mniejsze nic nie boli nie swedzi nie wiem gdzie to można zlikwidowac przeciez mamy takie czasy ze to jest prysz to usunac tylko kto sie tego moze podjac ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość as
mam ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kuba 31
ja mam go od 16 roku zycia i mam ich dziesiatki 5 wiekszych skóra jest zaczerwieniona w tych okolicach prawie cala moszna są wieksze i mniejsze a niekture po 2-4 mm ,dziwnie jedynie ze sa one tylko w okolicach zaczerwienionych pod moszna a calkowicie po srodku skórka jest gładziutka i wolna od tych przestrzeni a mam juz 31 problem w tym ze przez to tylko 3 x kobiecie dalem sie złapać za jaja bo bałem sie ze wyczuje i se pomysli,ze brudas jestem a te okolice to juz całkiem wrazliwy wiec katorka straszna i wszystkim z góry wspolczuje,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.