Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość gosiaczek83

Przepuklina kresy białej a rozejście się szwów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gosiaczek83
Witam lekarz stwierdził u mnie przepukine kresy białej byłam operowana w kwietniu tego roku przepukline zabezpieczono siatka mój stan zdrowia po operacji był dobry ale mieisąc po operacji rana po szwach zrobiła sie twrada i zaczeła z niej schodzić skóra po 3-4 dniach pękła i zrobiła się dziura z której zaczełą wydobywac się wydzielina ale nie ropa lekarz stwierdził że szwy którymi siatka jest szyta to się rozpuszczają i że mój organizm zle reaguje na szwy wiez od maja do chwili obecnej chodze z dziura z której wydostaje sie wydzielina... jak długo potrwa gojenie sie tej rany i czy to jest naturalne co sie stało? bardzo prosze o odpowiedż! dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno określić jak długo będzie się to goiło. Na takie pytania powinien odpowiedzieć Panu lekarz prowadzący (choć on też zapewne będzie miał z tym kłopot). Jest to nieprzewidywalne i różnie i różnych osób trwa. Możliwe, że reaguje Pana organizm w ten sposób na wszczepioną siatkę (odrzuca ją). Z reguły w końcu rana wygaja się, przez ziarninowanie, ale trwa to bardzo długo (wiele miesięcy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jurek
czy po wszyciu sitki widoczne jest uwypollnie jestem 2 mc po zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.