Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lidia20

Guz pod szczęka koło ucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lidia20
Witam Panie Doktorze*) Mam na imię Lidia i mam 20lat. Od jakiś 2lat mam guz na szyji dokładnie pod szczęka koło ucha.,wielkość guzka wynosi ok 3cm jest twardy,niebolesny.Przy skręcie głowy w prawo uniemośżliwia mi on dalszy ruch, gdyż tak jakby blokuje dalszą ruchomość głową i sprawia lekki ból.Mam wrażenie,że się powieksza*(i nie wiem co mam robić? Boję się,a zarazem nie chcę martwić rodziców...*( Co mam robić? Prosze o radę... Z góry Dziękuję*) Pozdrawiam serdecznie Lidia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trudno powiedzieć co to może być bez badania. Z opisu mogą to być zmiany w śliniance (np. gruczolak), dlatego najlepiej udać się najpierw do lekarza rodzinnego, następnie wykonać badanie usg zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lidia20
Dziękuję za odp*) Właśnie dla pewności udałam się dziś do lekarza rodzinnego,on natomiast skierował mnie do onkologa z podejrzeniem guza szyji*( Powiedział, że na miejscu będe miał wykonane Usg i biobsje*( Obawiam się, że to może być nowotwór*( Mam pytanie czy biobsja boli? i gdzie do szpitala mam sie udać?Tzn gdzie Pan by mi polecił? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.