Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ogromne haluksy na dwóch stopach


Gość Justyyna

Rekomendowane odpowiedzi

#Michał - Ja byłam operowana w Poradni Stopy i mogę polecić. Wszystko tak jak powinno być, opieka pooperacyjna, lekarze, sam zabieg. Polecam wszystkim paniom, które chcą się raz na zawsze pozbyć tego schorzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylwia

czy któraś z dziewczyn poddała się operacji obu haluksów ?? Jestem obecnie przed operacją i mam straszny dylemat, lekarz kazał sam zdecydować. Proszę o odpowiedź kogoś kto zoperował obie nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam operacje halluksow 8 lat temu na obydwie stopy w otwocku . Gips 6 tygodni, bez drutow. Bolalo bardzo 3 doby po operacji. Mialam osteotomie. Teraz powtorka- za 3 tygodnie kokejna operacja. Teraz na 1 stope ze wstawieniem plytki i śrub. Teraz w Wyszkowie. Wszystko pokrywa nfz. Potem 2 stopa pewnie.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne produkty na halluksy można znaleźć w ofercie pewnej firmy z Lublina. Nawet nie trzeba wychodzić z domu i szukać po sklepach w wyszukiwarce można trafić na sklep. Ja korzystałam z tego produktu http://sklep.footmate.pl/index.php?route=product/product&product_id=129 i jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem operację usunięcia haluksów niecałe pół roku temu. Operacja się powiodła i problem się rozwiązał, po haluksach ani śladu. Wszystko dzięki ekspertom z halluxduo. Jeśli jesteś z Poznania i masz problem z haluksami, umów się na konsultacje. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że im szybciej rozwiąże się ten problem, tym lepiej. Pozdrawiam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haluksy - skąd ja to znam...? 

Okropny ból, okropnie wyglądające stopa - tego się nie zapomina. Jestem już po operacji haluksów, w zasadzie przechodzę rekonwalescencję i planuję powrót do normalnego życia. Ale do tej pory pamiętam, jak wyglądała moja walka z haluksami, gdy tylko dostałam diagnozę. Zamówiłam chyba z 10 różnych korektorów i wkładek, naprawdę wszystkich możliwych firm (jedne nawet sprowadzałam z Niemiec). Naprawdę miałam najbardziej wymyślne modele. I jedno Wam powiem, nie wierzcie w te przypadkowe i anonimowe opinie z internetu. Jeżeli ktoś Wam wciska korektory Marcin to ok - może u niego/u niej zadziałało, ale ostatecznie i tak każdy musi przekonać się na własnej skórze. U mnie najlepszy był Hallu Solution, ale to nie znaczy, że wciskam go każdemu na każdym kroku. Jedno wiem na pewno - ten artykuł przyda się każdemu, bo dużo rzeczy na temat leczenia haluksów rozjaśnia - https://na-haluksy.pl/czy-to-sa-haluksy-zdjecia-lekarskie/😉 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym bo mi też wkładki i inne cuda nie pomogły, a kasy na to poszło masakrycznie dużo. Ostatecznie zdecydowałam się na operację haluksów w Warszawie w Poradni chorób stopy co było w końcu dobrą decyzją, bo teraz po pół roku mam eleganckie stópki, które nie wstyd światu pokazywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×