Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość z sieci

Siniak na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość z sieci
Witam! ostatnio miałem małą bijatykę i dostałem trafiony z nogi w penisa, jadra z lewego jądra kilka kropel krwi wypłynęło troszkę skóra zdarta a na penisie mam taka czarna kreskę myślę że to siniak... i nie wiem czy to coś poważnego z góry dziękuje za odpowiedz.. jak szybko się powinno zagoić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Do tygodnia powinien siniec zniknąć. Aby przyspieszyć gojenie można zastosować żele z heparyną (np. Lioton 1000)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Witam, Moja dziewczyna ma dziwną tendencję do zabawy w szczypanie i ściskanie mnie po penisie już od jakiegoś czasu. Dzisiaj rano po przebudzeniu zwróciłem uwagę iż na penisie pojawił mi duży zielono/ fioletowy ( chyba to nie jest krwiak ) siniak. Czy to jest coś groźne z czym powinienem udać się do lekarza czy to samo zniknie po pewnym czasie ? Z góry b. dziękuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mateusz
zniknie, jak każdy. może czasem dawać dziwne uczucie, lecz nie jest to groźne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.