Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Monika C

Naczyniak jamisty na plecach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika C
U mojej córki po porodzie pojawiło się wybrzuszenie na skórze na plecach,naczyniak jamisty podskórny,lekarz kazał obserwować i stwierdził że do 5 roku życia samoistnie się wchłonie,córka skończyła 7lat jednak on jest nadal. Co powinnam zrobić,gdzie się udać,pod jakim kątem badać,jest on na wysokości zapięcia stanika,martwię się że że gdy córka podrośnie może jej to przeszkadzać,zapięcie stanika będzie uciskało uwypuklenie. Proszę wyjaśnić mi skąd biorą sie takowe naczyniaki,cóż oznacza jamisty,czy są groźne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
patrz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Naczyniak http://www.gimbla.pl/forum/ciaza-dzieci-a-stare-przyjaznie-znajomosci-vt50185.htm?view=next Najlepiej z tym problemem udać się do chirurga plastycznego, aby zmianę usunął estetycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dawid s
hej mam 22l tez mam i bede miał w moim przypadku to nie wyleczalne mom na całym prawej rece i barkv nie powieksza sie morzna z tym zyć lecz trzeba uwarzać najlepiej zeby nigdy nigdy sie nie skaleczyła grozi to krwotokem ale idzie go zatamowac miałem pare wypadków leczyłem sie w warszawie to klinika na marszałkowskej dokładnie na litewskej pyta pani o profesora wagnera jest świetny w tym tylko tak moge pomuc słyszałem tez o paru lepszych klinikach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosia
Witam.Ja lecze laserem,jestesmy juz po drugiej terapii i naczyniak sie zaczyna wchlaniac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.