Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Artur

Przepuklina wchodząca do moszny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Artur
Witam. Od kiedy pamiętam - może to już być 3 może 4 lata - nad pachwiną mam wybrzuszenie. Często powiększała mi się moszna. Nie zwracałem na to uwagi, myślałem że to normalne. Jednak kilka dni temu zaczęła mnie strasznie boleć dolna część brzucha, całą mosznę zajmował duży twardy guz, straciłem czucie w pachwinie, nie potrafiłem oddać kału. Chirurg stwierdził przepuklinę i przeprowadził zabieg odprowadzania. Nie byłem szczepiony przeciwko żółtaczce więc operacji w najbliższym czasie nie przejdę. Przez 3 dni nie miałem z przepukliną żadnych problemów i dziś rano podczas wstawania z łóżka zaczęła mi naprężona wchodzić do moszny. delikatnie ja włożyłem z powrotem, ale mimo to wychodzi powtórnie. jedynym objawem bólu jest pieczenie w pachwinie. nie wiem co mam z tym dalej robić. zastawić to tak jak jest i czekać cierpliwie na szczepienie i operacje? czy może zgłosić się do chirurga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
Udać się do chirurga,który skieruje na zabieg.Zasadniczo nie wymaga się już od kilku miesięcy szczepienia na żółtaczkę.Chocież różnie to jest interpretowane w szpitalach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.