Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Szymon

Wypustki u podstawy żołędzi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon
Witam! U podstawy żołędzi,dookoła mam niewielkie wyrostki koloru skóry. Odkąd pamiętam to one były. Nic mnie nie boli, nie piecze i nie swędzi. Czy to jest normalne, czy może coś mi dolega. Czy żołądź nie powinna być cała gładka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Radzę w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem. Może to być symptom zakażenia wirusem brodawczaka w formie kłykcin kończystych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wilk
To można nazwać darem. Identyczne *cośki* stosuje się w prezerwatywach. jest to sprawa naturalna. Zwiąksza unerwienie członka, oraz poprawia odczuwalność u partnerki. Jest 100% niezaraźliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Progress
Jeśli wyrostki są takie same i rozłożone w miarę równomiernie to jest to wytwór ewolucyjny. U innych zwierząt niż ludzie podobne rzeczy też występują. Mnie się z tego powodu nic złego nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość on
ja tez mam takie cos ale koloru białego dlatego nie wiem czy piszemy o tym samym. jest ich mnóstwo i znajdują sie dookola podstawy żolędzia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grześ
Ja też mam takie wypustki . Od dziecka a teraz mam prawie 50 lat . Nie przejmuj się nimi . Są bardzo pomocne . Niektórzy wyróżnieni rodzą się z nimi . Inni ich nie mają . Kobiety odczuwają je w pochwie orgazmistycznie :-) Nie jest to żaden bakcyl . To wypustki twojego penisa . Jak stanie to one też się robią wyraźniejsze i nastroszone :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.