Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne bóle lewej strony jamy brzusznej


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

Mam pytanie mam silne bóle lewej strony jamy brzusznej dokładnie tuż pod żebrami bóle te nasilają się co jakiś czas są bardzo bolesne nie potrafię kaszlnąć poruszać się w boki jak i schylać się czy dźwignąć nogę. Są momenty, że nie boli nic jak teraz, ale później przychodzi nagle lekki ból jakby kolka, a później nasila się do bólów podobnych przy wyrostku robaczkowym. Jaka może być tego przyczyna? Wypróżniam się regularnie i bez żadnych większych problemów czyli nie mam zaparć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Trudno w jakikolwiek sposób odpowiadać na takie pytania bez bezpośredniego badania i kontaktu z pacjentem. Przedstawione dolegliwości mogą sugerować różne schorzenia. Ten typ bólów i lokalizacja wskazuje raczej na patologię związaną z odcinkiem piersiowo-lędźwiowym kręgosłupa lub też są to nerwobóle samoistne. Trzeba też wykluczyć patologie w zakresie układu moczowego (np. kamica układu moczowego). Należy z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza, który po badaniu bezpośrednim zadecyduje o dalszym sposobie postępowania, ewentualnych badaniach dodatkowych (np. USG jamy brzusznej, RTG kręgosłupa). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×