Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Basia

Guz między piersiami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Basia
Mam duże piersi i problem z tzw. potówkami między piersiami. ostatnio w tym miejscu znalazłam dość duże zgrubienie (śr. ok 0,7 cm). Czy może to być guz czy raczej coś powiązane z moimi potówkami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To raczej krostka. Jeśli jednak ma Pani wątpliwości warto, aby przyjrzał się temu lekarz dermatolog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magda
mam dość duze piersi i podobnie jak w powyzszym pytaniu mam czesto potówki z tym ze guzek wyczulam przy lewej piersi, jest dosc twardy a ostatnio wydawalo mi sie ze czesto mnie kuje serce a to wlasnie mam straszne kucie w tym miejscu gdzie wyczulam ten guzek... czy to nic powaznego czy jednak powinnam wybrac sie do lekarza??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej w tej sprawie udać się do lekarza rodzinnego. Trzeba zbadać ten guzek bezpośrednio i wyjasnic przyczyny kłucia w okolicy serca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka
Mam 15 lat.Moje piersi są jak na moj wiek dość duze.Znalazłam ostatnio miedzy piersiami mały guz.Czy to coś poważnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.