Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Krystian

Ropień okołoodbytniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystian
Witam, niestety, ale prawdopodobnie wystąpił u mnie ropień okołoodbytniczy. I pytania, które pozwolą mi zasnąć :) Czy interwencja lekarza powinna być jak najszybsza? Ile mogę zwlekać z wizytą? Do jakiego specjalisty należy się udać? W jakim czasie przebiega zabieg, czy będę musiał zostać w szpitalu, proszę o szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jesli rzeczywiście masz ropień okołoodbytniczy należy juz zgłosić się do szpitala. Ropień okołoodbytniczy wymaga pilnej interwencji chirurgicznej. Po nacięciu ropnia i zasetonowaniu pozostaje się przez kilka dni (2-5) w szpitalu. Codziennie wymienia się setony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aneta Jar
Witam, mam pytanie o ropien okoloodbytniczy. Mialam juz jeden i zostal on usuniety chirurgicznie. Niestety pojawil sie kolejny i nie mieszkam juz w Polsce i tu lekarze dali mi antybiotyk na 2 tygodnie (flucloxacillin 500mg). Poprzednio chirurg mowil mi, ze nie ma na to antybiotyku. Zastanawiam sie tez czy branie antybiotyku przez 2 tygodnie to nie przesada&#8230*? Prosze o pomoc w odpowiedzi na dreczace pytania. Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby odbytu zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.