Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bartekkk

Biała końcówka żołędzia i popękana skóra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartekkk
Witam, mam 16 lat i pewien problem otóż na czubku żołędzia zrobil mi sie ok. poł roku temu (i jest do dzis) bialy nalot, tak jakby skóra zmieniła barwe (jestem pewien, ze nie jest do mastka). Mam tez inny problem, koniec napletka mam cały twardy i biały, teraz także popękany, podczas wzodu i sciagnieciu napletka, zaciska sie on w rowku i bardzo boli. Co to moze byc? Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To, co opisujesz może być leukoplkią, czyli tzw. rogowaceniem białym powstałym na skutek nieprawidłowego rogowacenia nabłonka. Określa się to też stanem przednowotworowym. Jak najszybciej udaj się do urologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartekkkk
Z tego co wiem ta choroba wystepuje tylko w jamie ustnej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartekkk
Chciałym tez dodac, ze moj penis jest bardzo suchy. Dbam o higiene

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartekkk
Z tego co przeczytalem moze byc to Liszaj Twardzinowy lub marskość żołędzia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Niestety nie wiem jak to wygląda. Z opisu poprostu wnioskuje co to jest. Ostateczne rozpoznanie należy do lekarza, który zobaczy zmianę na własne oczy. Leukoplakia może wystąpić również na błonie śluzowej prącia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartekkk
Niestety wizyte urologa bede mial dopiero za miesiac. Jesli jest to cos powaznego postaram sie isc do prywatnego. Ponizej zalaczam zdjecie. Niestety nie mam cyfrówki wiec jest niewryraźne http://www.iv.pl/images/n31sropn0ttecqahxgn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Zdjęcie jest niewyraźne. Jeżeli występują jakieś dolegliwości to lepiej nie zwlekać i isć do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartekkk
Mam takze na pewno za krotke wedzidelko, moze to byc przez to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartekkk
Prosze, wyrazne zdjecia / / / http://www.iv.pl/images/n7lz392p9as0z6t65m2n.jpg http://www.iv.pl/images/k6oprbj9qbsoaykpjnzt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Teraz nie widze nic białego. Ale wędzidełko rzeczywiście jest za krótkie i będzie trzeba usunąć problem chirurgicznie. Może to poczekać do wyznaczonej wizyty u urologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TYPEK
mi lekarz powiedział ze fundusz nie ma na takie cos pieniedzy i mam sie prywatnie poddac na zabieg podaje iz cenat to 1500zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zipo
a co ci powiedział lekarz ? czy to LSA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stefan
Mam ten sam problem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zadbana Kobieta
Ludzie! Jak można się do takie stanu doprowadzić? Na jakim poziomie jest Wasza świadomość o ludzkim ciele i zdrowiu? Toż to woła o pomstę do Nieba! Dziwne, że kobieta jak ją coś swędzi i piecze w okolicach intymnych od razu leci do ginekologa, bez tego komfort jest żaden... a tak tydzień leczenia i można zapomnieć po sprawie.. Wy, Mężczyźni czasem nie macie pojęcia, jak zaniedbanie swojego członka może go oszpecić i upośledzić na długi czas. Założę się, że gdyby ten chłopak, który założył wątek poszedł od razu do urologa, czy chociaż dermatologa nie miałby później aż takich problemów. A i mona uniknąć nie tylko bolesnych zabiegów, długiego czasu leczenia ale i płacenia nie małej kasy. Kto z Was nie wolałby kupić sobie za ten 1500 kompletu nowych felg czy opon?? Faceci...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość logopeda
Zadbana kobieto. Długość wędzidełka nie zależy od częstych wizyt u lekarza. Jest tak, że niektórzy tak mają. Podobnie jest z wędzidełkiem pod językiem. Jesli jest za krótkie powoduje wady wymowy np. (rotacyzm i sygmatyzm). To problem obu płci. Wędzidełko napletka nie dotyczy kobiet. Zatem wyrzuty w stosunku do męższczyzn były nie na miejscu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MAN
Witam. Mam problem z żołędziem, od niedawna pojawia się biała skóra która jest wilgotna. Ta skóra jest popękana i przy myciu schodzi,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kapej
Mam białą skórę na końcu napletka, mam 11 lat i nie wiem co to znaczy i co z tym robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hubert
ciekawe czy gdyby miała 16 lat to nie wstydziła by się o tym komuś powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .
Penis zdjęcia chorób http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.