Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Otwarta rana u nasady penisa


Gość mazowszanin21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mazowszanin21

Podczas długotrwałej masturbacji w jednym miejscu obtarłem skórę penisa na tyle mocno, że zrobiła się mała ranka. Znajduje się na zewnątrz penisa, nieopodal nasady, na dole. Najpierw posmarowałem ją pewnym kremem (na zmiany skórne), ale od niego się tylko powiększyła... Potraktowałem wodą utlenioną, alkoholem, znów wodą utlenioną, zrobiłem opatrunek (bo strupiało się z włosami), ale rana się tylko powiększa. Obecnie jest to rana o powierzchni między jednym a dwoma cm kwadratowymi. Boję się jej! Obecnie chodzę bez opatrunku, bo on też nie zdawał egzaminu (rana przykleiła się do opatrunku, a przy zdjęciu znów się powiększyła). Ściąłem owłosienie i chodzę jakby normalnie, ale nawet chodzenie sprawia mi ból, a co dopiero praca... Oczywiście od tamtej pory się nie masturbuję i staram się unikać wzwodów (wzwody mnie bolą). Na opatrunku został dziwny, czarno-biały osad. Boję się, proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Ze względu na lokalizację trudno będzie o szybkie zagojenie się rany. Jeśli z rany wypływa treść ropna radzę udać się do lekarza. W innym wypadku można zakupić w aptece rivanol i nim przemywać ranę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cos takiego mialem (troche mniejsze) i przez ok. tydzien dbalem bardziej higienę tego miejsca. spojrzalem po tygodniu i rana sie zagoila. wypadek mial miejsce ok. 1miesiac temu. obecnie mam wirusowe zapalenie cewki moczowej. czy to moze miec ze saba powiazanie? jako forma leczenia stosowalem moczenie penisa w rumianku (jakby herbacie) i wzialem 2 tabletki jakiegos leku na ta przypadlosc i ustepuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×