Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość patryk

Guz na penisie? mastka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patryk
Witam, od wczoraj wieczorem gdy umylem mocno penisa boli mnie przy dotykaniu penis i czuje taka bułkę jakby tam sie zrobila pod skorka. czasami boli samoistnie. a zaraz bo naciagnieciu i umyciu bolalo mnie przy oddawaniu moczu. co to jest?..:( mam nadzieje ze to nic powaznego tylko z tego ze usunalem tą mastke..:(.. :(:( . mialem tam duzo mastki i ją usunąlem. i teraz zrobila mi sie pod skora bolaca bułka(guzek) 8mm po lewej stronie od zoledzia. co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trudno powiedzieć bez badania. Prawdopodobnie to stan zapalny i należy udać się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patryk
a jaki to moze byc stan zapalny? czy konieczna bedzie jakas operacja? jakie to jest badanie? strasznie sie boje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kacper
Spokojnie!!!! też mam taki guz po lewej stronie i nic się nie dzieje Urolog powiedział że ten (Fioletowy Guz) nie przeszkadza w niczym jednak można go usunąć ale nie potrzeba :) jestem zadowolony że sobie i tobie pomogłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa i napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.