Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ania

Polip i żylaki odbytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ania
Witam ponowilam pytanie,w grudniu mialam wykonana kolonoskopie podczas ktorej mialam usuniety polip i stwierdzone zylaki odbytu 4 st wypadajace mam skierowanie na operacje ale boje sie bolu, i mam pytanie do doktora czy sa inne metody leczenia? mam podczas biegunek krwawienia i tym sie martwie,pozdrawiam,anna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
W 4 stopniu zaawansowania klinicznego żylaków najlepszym sposobem postępowania leczniczego jest ich operacyjne usunięcie. Ostrzegam, że proces ten może być 2 lub nawet 3 etapowy. Nie można za jednym razem usunąć wszystkich żylaków, gdyż można by doprowadzić do zawężenia ujścia odbytu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania
Witam dr jestem 4 dzien po operacji zylakow nawet jestem zadowolona bol ktorego sie obawialam nie byl az tak straszny tylko krotko po operacji ale po podlaczeniu kroplowki zaczal sie zmniejszac i tak jest do tej pory, mam pytanie mialam zastosowana metode Fergusona i nic mi dr nie mowil ze bedzie drugi zabieg, mam sie zglosic do kontroli za dwa tyg,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania
Panie dr ponawiam pytanie czy po operacji metoda Fergusona bede miala ponowny zabieg,czy po tej metodzie jest to koncowy etap?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby odbytu zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.