Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marek J

Nietrzymanie moczu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek Juźwiak
Witam Od dluzszego czasu miewam problemu z oddawaniem moczu,mianowicie gdy ide oddac mocz wszystko jest niby dobrze ale po paru minutach po oddaniu moczu czuje parcie tak jakby jeszcze troche zostalo w cewce i po chwili samoczynnie wyplywa.taki sam problem mam z nasieniem.To jest bardzo uporczywe i mimo ze zle wplywa na moje zdrowie to rowniez psuje mi psychike :( Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Proszę udać się do urologa. Może to być problem z prostatą, cewką moczową lub pęcherzem moczowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bozena
Idz i kup sobie w sklepie zielarskim wierzbownica drobnokwiatowa lacinska nazwa(Epilobium parviphlorum) Pij dwa razy dziennie po czubatej lyzeczce przed sniadaniem i przed snem a po 2 tygodniach juz powinno byc lepiej.Po pierwszym dniu czasami moze byc duza zmianna. Kuracji nie orzerywaj przez kilka miesiecy. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosiek
Witam.Od 3-ech mcy mam problem z nietrzymaniem moczu objaw coraz bardziej się nasila (samoistne popuszczanie moczu -brak samokontroli nad tym,zbyt częste oddawanie moczu,opuchlizna na twarzy).Z tego tez powodu boję się spożywać jakichkolwiek napojów.Toteż mam pytanie czy to z wiekiem tak się dzieje mam dopiero 38 lat.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aniela
Idz do apteki i zapytaj o Femudar Plus, słyszałam, że w niektórych przypadkach jest naprawdę skuteczny. Mnie na przykład pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnieszka
Pani Agnieszka Długo chodzi do ładzienki wypruści toleta 5 minut do łazienki czy zaczyna boleć mi żołodek zrobić kupe podziece na komputerze mi ułozy potem śkam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Moja córka która ma 5 lat ma bardzo duze problemy z nietrzymaniem moczu. Chodziłam z nia po lekarzach ale nie pomogło to do konca. Dopiero jak chodzi na zajęcia z osteopatii to jest dużo większa poprawa. Teraz zdaza się jej nietrzymnaie moczy moze dwa razy w tygodniu. Polecam klinike do której chodzimy Rehaorthopedica w Krakowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.