Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam z Częstochowy

Nie mogę naciągnąć skórki na penis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gracjan
Ja mysle ze mam stulejke (pewny jestem) ale boje sie isc do lekaze , wez nie moge se wyobrazic ze pokazuje lekarzowi :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mikołaj
ja mam problem nie moge naciagnąć skurki bo mnie boli prosze o pomorzenie mam lat 14 i mam dziewczyne i mam problem a mamie nie pokarze ani tacie bi bedze wstyd pomuscie bo ona mnie łapie za nogi i chyba jej sie che pomuscie prosze was wcale nie mage nacagnoc tej skurki zeby wyszedł grzyb czy jakos tak prosze a to boli a do lekarze nie pujde a jej terz tego nie powiem napiscie plis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirek
Witam mam 18 lat i mam ten sam problem mam dziewczynę i ona chce się kochać i nie wiem co mam zrobić proszę o odpowiedź i liczę na dobre rady jak najszybciej dziękuje z góry czekam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adi
ja mam 11 lat i też mam z tym problem. boje się go naciągnąć i dotego gdy naciągam to jest lekki ból.bardzo prosze o pomoc :~(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szymon
Nie ma síę czego wstydzić przez pokazanie tacie czy lekarzowi. Najlepiej to idźcie do lekarza, bo potem to będzie większy problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol z problemem
Ja mam 13 lat i tez nie moge.. bo mam tak jakby sklejone taką nitką penis ze skórą.. to minie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pytanie
mam ten sam problem nie mogę naciągnąć napletka. Gdy siusiam leci małym ciurkiem. czy będę mógł mieć dzieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pytanie
proszę powiedzcie co mam robić bo nie wiem i się denerwuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lol
też miałem ten problem nie mogłem naciągnąć skurki ale sie udało miałem podejżenie stulejki ale już niema podejżenia prubować naciągnąć codziennie aż sie uda jak najdalej tylko nie na chama jak sie nie uda to do urologa mam 12 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Ja mam taki problem ze gry sikam robi mi sie wielka kulka na koncu penisa i on sie powiekasza 2 krotnie ale nie moge naciagnac napletka. Gdy sikam mam mały wąski ciurek i gry sie kapie próbuje pod ciepłą wodą i zimna nie masturbuje sie !!! PROSZE niewiem co mam zrobic a rodzicom sie boje pokazac co dopiero lekazowi !!! widzialem ze nie jestem sam ale prosze pomozecie mi!!!! co mam zrobic jakies inne rady oprócz tej cieplej i zimnej wody ???mam 14 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magik
Mateusz ty chyba masz kamienie w penisie nie wiem jak to sie nazywa ale ojca znajomy mial to samo wysikal 2 kamiemie wielkosci paznokcia powiedz o tym rodzicom . Mam problem ze skorka ale naciagam codzienie na chama i pomaga tylko boli pzdr. 18 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zyga
jedyna pomoc to masturbacja jak najczesciej i latwiej pod bardzo cieplym prysznicem po pewnym czasie napletek sie rozciagnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DANIEL
Mam 13 lat co się może stać jak nie myje swojego członka .Poniewaz nie moge go naciagnoc ciagle prubuje ale nic nie skutkuje :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Mam 16 lat i gdy mi penis nie stoi to go na spokojnie naciągam i nie boli później jak skórke naciągam znów na napleta to szczypie i jest trudno... Też tak macie???

Jeżeli mi penis stoi to ściągam tak do połowy, ponieważ dalej szczypie troszke i się boje, że już skórka się nie naciągnie na napleta później... Też tak macie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał

Witam mam problem bo mam na penisie nitkę sklejoną z nalepką i niewiem co to jest poradźcie mi coś proszę was

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 7273
W dniu 26.01.2020 o 03:12, Gość Michał napisał:

Witam mam problem bo mam na penisie nitkę sklejoną z nalepką i niewiem co to jest poradźcie mi coś proszę was

To jest wędzidełko. Ma je każdy mężczyzna, który nie był obrzezany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam

Choroby męskie:

Stulejka jak wygląda, zdjęcia, leczenie =>>  mojachoroba.pl/choroby/stulejka

Prącie choroby skórne zdjęcia =>>   mojachoroba.pl/lokalizacja/pracie-penis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi