Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy u kobiet można usunąć albo chociaż zmniejszyć jabłko Adama?


Gość kasia z krakowa

Rekomendowane odpowiedzi

Jabłko Adama może być rozrost z powodu zaburzeń hormonalnych tj tarczycy, przytarczyc, testosteronu, DHEAS, progesteronu, estradiolu, a nawet zaburzeń genetycznych. U kobiet krtań jest naszczęście inaczej zbudowana niż u mężczyzn. Może u nas występować schowana, niewidoczna, prawie niewidoczna, widoczna i nadmierna wtedy podejrzewamy o chorobie. Można wykonać takie zabiegi jednak może dojść do problemów z oddychaniem, siniakami, bliznami pooperacyjnymi. Są również ćwiczenia na zmniejszenie. Jednak proponowałabym wizytę u laryngologa, foniatry, endokrynologa, genetyka a nawet ginekologa który ustali leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina musze powiedziec ze rowniez posiadam takie wystajace jabuszeczko adasia malenkie jak moz rozmaia ze mna to jak to jabuszkowa krtan tak lata sie porusza w gore i w dol to raz ledwo lub calkiem widac ta nie raz mnie wprawia komplementy ze jestem najbardziej najsexowniejsza zoneczka na calym swiecie ze jak sie spogloda na moja krtan jabuszkowa to az mu staje cycek jak sie spoglada na moj dekolt biust lub tylek czy posladki to mu cycus nie ma odwagi stawac przyznal maz wspomnial ze zamiast usownac usowac jabluszko adama to szkoda na takie operacje az tak musie spodobalo to moje szyjne jabuszko krtaniowe ze az sie tym podnieca moja zoncia powiedxiala ze tez tak samo masz posiadasz jabuszko adama ale to wieksze od mojego tyle ze moje jabuszko jest takie to ciutkie moz powiedzial ze na jego szyjne jabuszko mom nie zwracac na to zadnej ale to uwagi tylko bede zamiar zwracac na te twoje uwage ty psiadasz to malenkie ale za to najseksowniejsze ax mi cycek staje wacus gorrace pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×