Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adamus..3*

Asymetryczne jądra i lekko żółtawa sperma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adamus..3*
Witam. Mam prawie 17lat. WIem ,że asymetria jąder ma miejsce bytu tak jest i u mnie prawe jądro ma wymiary: ok.(50x33x27) lewe: ok.(50x30x23) tak wiec chyba normalne jednak wydaje mi sie ,ze to większe jest nieco twardsze w dotyku *mogę sie mylić ,poniewaz zawsze wydaje mi sie ze jedno jadro jest nieco wieksze niz wskazuja liczby* Ponadto gdy sciskam je w okolicy najądrzy odczuwam kłucie *jak lewe jądro* w podbrzuszu ,a *jak prawe* w pachwinie/podbrzuszu. Zastanawia mnie moja sperma ,gdy znajduje sie na czarnym podlozu widac wyraznie jak w przezroczystej cieczy duzo bialej substancji jednak na bialym podlozu ma zabarwienie zoltawe ,a do tego ostatnio czesto znajduja sie w niej jakby jakieś żelki. Ponadto jak czesc spermy zmieszam z woda i zaczne w palcach gniesc jak plasteline to stworzy sie *doslownie* taka sucho-galaretowata kuleczka. Tak więc czy te czynniki są normalne? czy powinienem cos z tym zrobić ,piszę tutaj ponieważ wolałbym nie isc do urologa i tracic pieniedzy jesli to cos glupiego i normalnego. Prosze o wyrozumialosc i w miare opisową odpowiedz. Przepraszam jesli temat sie powtarza ,ale nie znalazlem tematu pasujacego do mnie . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Aby sprawidzić czy wszystko jest wporządku najlepiej wykonać usg i udać się do specjalisty. Żółtawe zabarwienie spermy może świadczyć o procesie zapalnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adamus..3*
Moze zle sie wyrazilem nie tyle zolta co jasno-zoltawe zabarwienie bardzo jasne ,w takim razie co z reszta spraw czy moge prosic o ponowne przeczytanie i udzielenie odp.?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bart
Kolor spermy, konsystencja wygląda na OK, przy czym raczej trudno ocenić czy ulepiona z niej kuleczka jest w porządku, bo mało kto na taki pomysł wpada *-) Z jądrami też pewnie OK, jak nic nie dolega to sam sobie też problemów nie wymyślaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adamus..3*
Hehe no fakt ta kuleczka to taki idiotyczny pomysl ,ale moze to jakas wlasciwosc spermy *D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MARIAN 24
to wszystko normalne ja miałem i mam tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MARIAN 24
i mam dzieci i wszystko mi normalnie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość john
jezeli nagle zmienila kolor to ja bym poszedl do lekarza, ja po zmianie koloru spermy dostalem zapalenia najadrza, czemu towarzyszy bol w pachwinie rowniez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość goldi
to nic strasznego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sorekk
Żeby nie było takich problemów, trzeba zadbać o zdrową spermę. Jak to zrobić, wejdźcie na stronę poświęconą temu tematowi: seksbaza.com. Na stronie jest też filmik jak powinna wyglądać ejakulacja, nagranie oddania spermy przez studentów z warszawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.