Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Grześ

Grudki wokół żołędzia penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grześ
Wkoło żołędzia zauważyłem pojawiające się grudki wokół żołędzia. Zauważyłem to jakieś dwa miesiące temu. Mam 27 lat. Chciałbym dowiedzieć się co to jest, czy jest to groźne i jak to leczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Zmiany jakie Pan opisuje i widoczne na załączonym zdjęciu świadczą być może (nie można interpretować choroby na podstawie samego zdjęcia) o powstających brodawczakach (być może zmianach typu kłykcin kończystych) prawdopodobnie na podłożu zakażenia wirusowego. W tej sprawie należy skonsultować się z dermatologiem, który dokładnie oceni zmiany, wytłumaczy czym one są i zadecyduje o dalszym sposobie postępowania. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartek
mam włośnie to samo rozpoznanie te grudki pojawiły się wokół żołędzia samo po zdjęciach na internecie rozpoznałem mi kłykcin kończysty jak z tym walczyć czy są jakieś antybiotyki czy trzeba to usuwać metodom laserową i czy ktoś może mi pomoc co mam robić mam 21 lat i te zmiany dopiero są mało widoczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Na pewno trzeba w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem. W zależności od stopnia nasilenia kłykcin stosuje się różne metody leczenia od odpowiednich maści, przez lasero- czy krioterapię do leczenia klasycznego, zabiegowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.