Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek pod pępkim z lewej strony brzucha


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

Mam 18 lat i pytanie , poniewaz pod pepkiem z lewej strony brzucha wyczulam kulke ,gdy ja przyciskam to boli.Czuje ja na lezaco lub gdy napne brzuch. Muj brzuch wyglada jak bym byla w ciazy, choc w niej nie jestem ,bo zrobilam dwa testy ciazowe obydwa negatywne.Brzuch jest bardzo twardy.Mialam tez dziwna miesiaczke bolesna jak zwykle od poltora roku byly tez skrzepy krwi,a gdy mi sie skonczyla to po jednym dniu przez nastepny tydzien mialam plamienia z krwia.Czuje sie zmeczona i ciezko mi sie oddycha nie moge zlapac pelnego oddechu.Jajniki mi pulsuja jak serce i czuje dziwne burczenie w podbrzuszu i pod lewa piersia.Na brzuchu wyskozyly mi tez wytryski. Prosze o pomoc, poniewaz nie wiem co robic ,ani tez co to moze byc .Bardo sie tym martwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej udać się najpierw do lekarza rodzinnego, który zleci podstawowe badania laboratoryjne i ewentualnie usg jamy brzusznej. Wtedy będzie można przybliżyć rozpoznanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć bez badania co to może być. Pani lokalizacja zmiany też nie jest dokładna. W tej okolicy może występować przepuklina pachwinowa lub udowa, tłuszczak, włókniak, powiększony węzeł chłonny. Na pewno trzeba z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza, aby dokładnie określić co to jest i wskazał dalsze postępowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×