Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość goro

Ból podczas oddawania moczu i przy erekcji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość goro
2 tyg temu odbywalem stosunek z dziewczyna,nadwyrezylem sobie to zylke przy penisie ktora zwie sie chyba wedzidlo,ona odpowiada za naciaganie skory z zoledzia. Na tym wedzidelku pojawiła mi sie biała opuchlizna,i przy oddawaniu moczu i przy erekcji boli mnie cewka,wrecz szczypie. Mam tez problem ze sciaganiem skory z napleta. POMOZCIE!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To być może stan zapalny (zapalenie cewki moczowej). Proszę skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gonzo
ty ja wlasnie to samo mam aa wlasnie jak zabardzo mi sie to naciagnelo to troszke mi krwi polecialo i przy oddawaniu moczu to troche piecze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość robert
Ja tez to samo mam i nie wiem o co chodzi bo nikt nie odpisuje jak to leczyc albo co zasosowac zeby to ustapilo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość a
bo macie stulejke albo bedziecie miec. Tzn, ze napletek jest zbyt ciasny, lub wedzidelko za krotkie a nawet moga byc obie przyczyny na raz, Moj chlopak bedzie mial na to 2gi zabieg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.