Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Nieistotne

Wysypka na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nieistotne
Witam , w sobote jechalem pociagiem przez 6 godzin . Bylo w miare goraco . Nie wiem czemu ale zdazylo mi sie nie umyc dokladnie penisa w sobotnia kapiel . Wczoraj ( niedziela ) zabierajac sie za mycie zdjelem napletek i zobaczylem tak jakby podraznienie , skora i poczatek zaledzia od dolu byly czerwone . Na zoledziu byly biale kropki ktore sie zmyly , domyslam sie ze to bym brud . No i zapach przy zdejmowaniu bokserek nie byl najprzyjemniejszy . Dzis rano poszedlem do toalety obejrzec penisa , wydaje mi sie ze sie poprawia ale nie jestem pewny . Dodam ze jestem na wakacjach i niemam mozliwosci pojscia do lekarza . Co mi doradzacie ? A moze to zwykle podraznienie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej dokładnie przestrzegać zasad higieny. Używać bielizny z materiału przepuszczającego powietrze. Jeśli zmiany będą się utrzymywać wówczas będzie trzeba wybrać się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nieistotne
Krostki schodzal , pozostaja tylko czerwone miejsca , tak jakby podraznione . Smarowac jakims kremikiem nawilzajacym czy niepotrzeba ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie trzeba używać żadnych kremów ani żelów. Zmiany powinny samoistnie ustąpić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sześciogwazdkowyskurwiel
Witam mam 15 lat i mam problem z moim penisem gdyż wyszła mi dziwna wysypka proszę pomocy jak to zwalczyć ?! :*(((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .
Penis zdjęcia chorób http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.