Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamil

Guz na szyi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil
Wczoraj wyczułem mały guzek na szyi po stronie prawej, w linii prostej idąc od ucha w dół , mniej więcej na środku między uchem a ramieniem...guzek jest malutki (ok 1cm), twardy, nieruchomy i raczej nie boli przy naciśnieciu. Co to może być bo znajomi już mnie straszą najgorszym...:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Aby stwierdzić co to jest wymagane jest badanie bezpośrednie. Może to być powiększony węzeł chłonny, kaszak, tłuszczak, włókniak. Trzeba z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
Witam kilka dni temu odczułam silny bol z tyłu głowy i wyczułam guza o ok 2m srednicy po paru dniach przestał boleć i teraz gdy dotykam nic nie odczuwam jest twardy i nieruchomy , prócz tego od długiego czasu zmagam się z bolem gardła gdzie rano jest najgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dorota
witajcie ja też mam sporawej strony guza i boli mię nie wiem co to jest jak dotykam to miętki jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Edyta
Hej, mam guzek po prawej stronie szyi przy wezlach. Guzek nie boli za to boli mnie ucho i jego okolica. Ucho jest zdrowe bylam u lekarza. Myslalam ze to osemka wiec wyrwalam. Bol nadal jest od pol roku. A guzek wyczulam 3 dni temu . Co to moze oznaczac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.