Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mariusz

Bóle odbytu po zabiegu chirurgicznym na żylaki odbytu zewnętrzne i wewnętrzne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariusz
Mam takie pytanie bo caly czas sie martwie o mame bo tydzien temu mama zglosila sie do szpitala z ogromnymi bolami odbytu i krwawieniem z odbytu. Moja mama miala zylaki odbytu (zewnetrzne i wewnetrzne) od 18 lat i do tej pory nic z tym nie zrobila miala operacje i lezy caly czas z takimi samymi bolami jak wczesniej. Jak przychodzi oddac jej stolca to ma uczucie jak by ja od srodka rozrywalo. W szpitalu kazali robic nasadowki z kali(takie fioletowe tabletki) i robi je caly czas po oddaniu stolca ale to nie pomaga zabardzo bo bole przychodza od nowa niewiem co mam juz sam robic prosze o jakas porade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trudno powiedzieć czy to wynik operacji. Na pewno trzeba skonsultować stan mamy z lekarzem prowadzącym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość angel76
Przeciez mama jest po operacj to bolec musi,a jest to bol prosze mi wierzyc nie dozniesienia,nie mam porownania z niczym co boli rownie mocno jak odbyt wewnatrz po operacji.proponowalabym aby mama doszla do siebie (a to minim 5 miesiecy)i wtedy zobaczy czy bol jest taki sam ,badz moze ma uszkodzona scianke jelita grubego,badz moze jest to ropien badz moze krwawy zator(wyglada jak kawalek zsiadlej krwi)-mozna go albo wydalic-byloby to szczescie ,albo tez moze on krazyc po ciele i jest wtedy bardzo niebezpieczny poniewaz moze dojsc do serca,wszedzie i mozna umrzec.Wiec lepiej skonsultowac to jak najszybciej z dobrym lekarzem,pozdrawiam *-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby odbytu zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.