Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość marco

Nieczuły na dotyk penis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marco
Po jeździe rowerem mój penis po prostu stał się słabo czuły czyli zdrętwiał mi. Myślałem że minie, jest słabo czuły na dotyk, a w szczególności żołądź. Czy to minie samo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Taki stan powinien po 2-3 dniach minąć samoistnie (okresowe niedokrwienie spowodowane uciskiem siodełka). Jeśli jednak do tego by nie doszło radzę bezpośrednio w tej sprawie skonsultować się z lekarzem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomasz
Mam podobny problem. Podczas jazdy na rowerze straciłem praktycznie całkowicie czucie w penisie. Jednakże zaraz po zejściu z niego wszystko niby wracało do normy. Nigdy wcześniej nic takiego mi się nie przytrafiało. Po *zczajeniu* sprawy byłem tak przestraszony, że nie widziałem co mam zrobić. Od tego czasu non-stop sprawdzam czy go czuje... Czy to faktycznie minie po jakimś czasie? I czy zupełnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.