Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcin

Utrata częściowa czucia w główce i chłodna główka penisa oraz skóry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin
Czy jeśli koniec penisa jest zimny czy to może być spowodowane stresem? Bo przed tymi efektami w nocy kiedy spałem poczułem nagle jakbym stracił czucie w nim i zauważyłem, że majtki przycisnęły go a on był w półwzwodzie jak spałem, potem straciłem czucie! A teraz po ok. miesiącu jego koniec główka i na niej skóra jest zimna. Czy da się jakoś to wyleczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Trudno określić bez badania co może się dziać z penisem. Takie miejscowe ochłodzenie najczęściej świadczy o zaburzeniach ukrwienia (niedokrwienie). Najlepiej, aby ten stan zbadał urolog. Jeśli rzeczywiście jest to niedokrwienie, które zagraża funkcjonowaniu penisa można włączyć odpowiednie farmaceutyki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxxx
Podobnie mam zimna dolna część żołędzia i napletek też jest zimny siny do połowy od dołu jestem zestresowany nie mogę osiągnąć erekcji a jeśli już się uda jest nie pełna ???!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba w tej sprawie skonsultować się z urologiem. On po badaniu wyjaśni czym spowodowane są Pana problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość babarella
stres tak dziala a dlonie ci nie sinieja? ja mam to samo,jedyne co mnie martwi ze nawet przy pelnej erekcji nie mam czucia w glowce co jest udreka bo to bylo najfajniejsze uczucie,mam nadzieje ze jest jakas metoda na przywrocenie czucia,jak to ma byc ze przy sexie oralnym ja tylko czuje jak kobieta zjezdza na trzon kiedy to zoladz jest najbardziej unerwiony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.