Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość BB

Ból i zgrubienie w prawym podżebrzu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BB
Witam mam takie pytanie ostatnio bardzo dużo wiczyłam mięśnie brzucha i niewiem czy to właśnie jest powodem bólu od kilku miesięcy pod prawym żebrem? Wyniki prób wątrobowych mam dobre ,ostatnio wyczułam małe zgróbienie pod prawym żebrem ,bardzo się przestraszyłam zaczyna mnie pobolewa w tym miejscu co to może być???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trudno powiedzieć bez badania. Z opisu wnioskuję, że zmiana zlokalizowana jest na powłokach brzucha. Zatem może to być włókniak, mięśniak. Najlepiej zgłosić się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BB
Byłam u lekarza miałam zrobione usg które nic szczególnego nie wykazuje najprawdopodobniej jest to zgrubienie tłuszczu i lekarz nie kazał się tym przejmowac a mnie nadal pobolewa pod tym żebrem może to woreczek żółciowy???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To być może tłuszczak. Jeśli problem związany byłby z pęcherzykiem żółciowym to stwierdzone byłoby to w czasie USG. Ze zgrubieniem najlepiej iść na konsultację do chirurga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób http://www.bolimnie.com/galeria-chorob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.