Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kaja

Ból żebra po lewej stronie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaja
WITAM! Chciałam zasięgnąć porady i jak sobie poradzić z bolącym żebrem może dwoma? Bolą mnie żebra 3-4 po prawej stronie od mniej-wiecej tygodnia. Nie uderzyłam się ani nic podobnego. Ból się nasila przy skręcie tuowia w lewo. Nie wiem co to może być i skąd ten ból? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Być może ból jest pochodzenia mięśniowego. Zbyt intensywny wysiłek? Ból pochądzący z żeber raczej nasila się podczas wdechu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaja
Wysiłek? raczej nie....czasem jak robie wdech to ból sie pojawia ale zdecydowanie czesciej przy tym skrecie tuowia w lewo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Może to tylko zwykły nerwoból związany z nadreaktywnością nerwów międzyżebrowych. Leczenie to doraźne zażywanie środków przeciwbólowych. Może też warto byłoby wykonać RTG klatki piersiowej - trzeba skonsultować się z lekarzem rodzinnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaja
Bół utrzymuje sie juz ponad 1,5 tygodnia. Dziwne jest to iż tylko przy skrecie w lewo tułowiem...Może rzeczywiści zasięgnąć porady lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaja
Hmmm może rzeczywiście ból pochodzenia mięśniowego? Dziś było nieco wysiłku fizycznego i ból teraz się nasilił przy skręcie w lewo...Czy możliwe jest to iż trwa to już od jakiś 2 tygodni? Co robić by ból znikł na dobre? POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaja
Lekarz nic nie stwierdził. Zatem co to może być? Raz się pojawia ból a raz znika. I boli przy skręcie tłowia w lewo tylko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Josephina
I co tam? jestem ciekawa bo niestety mnie też tak samo kłuje jak ciebie od jakiegoś czasu... Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewcia
A mnie za to boli między zebrami ale po prawej stronie ale TYLKO I WYŁACZNIE jak skęce się tłowiem w prawo, jest to nagły , intensywny ból utrudniający na przykład prowadzenie auta czy sciaganie na egzaminach :D czasem mam wrazenie ,ze juz sie nie wyprostuje . Przeszukałąm wiele for internetowych, nie spotkałam jeszcze osoby , ktora miałąby podobne dolegliwości do mnie .. :( pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaja
witajcie. odziwo ból sam znikł, juz nie czuje nic przy skrecie... tak jak by sam przeszedł. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aneta
Ja byłam wczoraj u lekarza z tym samym ból pod lopatka i pod zebrami to zapalenie chrzastek zebrowych. Uciążliwe i bolesne zwłaszcza przy skrecie w prawo lub ręka w tył.. Wyleczalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mija
Witam. Mnie zawsze bolą żebra wtedy gdy mam kaszel. Ból jest tak silny, że zwijam się w pół. Byłam z tym u lekarza i nic nie stwierdził. Ale to chyba nie jest normalne że mam takie bóle przy kaszlu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kuba
Mam 14 lat i w ogóle nie mogę się ruszyć z łóżka. Ból mam przez 1 tydzień, nie skonsultowalem się z lekarzem ale mam zamiar dzisiaj jechać na szpital.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aśka
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_Tietzego niby po 40-stce, ale chodzi o stan zatrucia organizmu toksynami - teraz coraz młodsi ludzie mają ciała starców (zawalone toksynami od niezdrowego żarcia)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Mam Bule żeber z lewej strony z sercem niby dobrze ale boli mnie jurz 8 miesięcy neurolodzy nie wiedział co to jest a ciągle boli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zofia
mnie boli już od 2 lat już nie powiem co za ból przy noszeniu stanika nic nie pomaga ani tabletki ani rehabilitacja nie wiem co robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
Ból może wynikać z przesilenia lub od dźwigania też myślałam że mam chora trzustkę a okazało się że z powodu dźwigania żebro zaszło na żebro ból niesamowity ulgę przyniosła pani fizjoterapeutka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.