Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja przepukliny połączona z abdominoplastyką


Gość Joasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 24 lata i 7 miesiący temu przeszłam 3 cesarskie ciącie,Pierwsze ciecie miałam 5 lat temu , drugie 4 lata temu no i 3 7 miesiecy temu. Po drugim dziecku schudłam ale został mi taki jakby łałd pod pępkiem który z czasem zaczoł mi przeszkadzac np, w dopasowaniu spodni poniewaz był coraz większy, po ostatniej ciązy po 3 cesarce szchudłam 15 kg lecz pod pępkiem tam gdzie zawdze był ten fałd *tłuszczu*wykryto przepukline która jest bardzo widoczna,Lekarz chirurgii z którym rozmawiałam upewnił sie ze nie planujemy wiecej dzieci poczym dał mi termin operacji tej przepukliny za pomocą sietki oraz powiedział ze operacje to powiażemy z usunięciem fałdu skórno tłuszczowego. Oczywicsie zajrzałam do internetu i niejestem pewna czy chodziło mu o abdominoplastyke? czytałam ze łączy sie te dwie operacje-op.przepukliny połączona z op.plastyki powłoki brzusznej aby wzmocnić ściany brzucha by niedoszło do nawrotu przepukliny-czy moje domysły sa prawidłowe? Bardzo chciałabym mieć znowu płaski brzuszek poniewaz skóra brzucha jest bardzo wyciagnięta po tak szybkiej utracie wagi po ostatniej ciąży !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×