Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Joasia

Operacja przepukliny połączona z abdominoplastyką

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Joasia
Witam mam 24 lata i 7 miesiący temu przeszłam 3 cesarskie ciącie,Pierwsze ciecie miałam 5 lat temu , drugie 4 lata temu no i 3 7 miesiecy temu. Po drugim dziecku schudłam ale został mi taki jakby łałd pod pępkiem który z czasem zaczoł mi przeszkadzac np, w dopasowaniu spodni poniewaz był coraz większy, po ostatniej ciązy po 3 cesarce szchudłam 15 kg lecz pod pępkiem tam gdzie zawdze był ten fałd *tłuszczu*wykryto przepukline która jest bardzo widoczna,Lekarz chirurgii z którym rozmawiałam upewnił sie ze nie planujemy wiecej dzieci poczym dał mi termin operacji tej przepukliny za pomocą sietki oraz powiedział ze operacje to powiażemy z usunięciem fałdu skórno tłuszczowego. Oczywicsie zajrzałam do internetu i niejestem pewna czy chodziło mu o abdominoplastyke? czytałam ze łączy sie te dwie operacje-op.przepukliny połączona z op.plastyki powłoki brzusznej aby wzmocnić ściany brzucha by niedoszło do nawrotu przepukliny-czy moje domysły sa prawidłowe? Bardzo chciałabym mieć znowu płaski brzuszek poniewaz skóra brzucha jest bardzo wyciagnięta po tak szybkiej utracie wagi po ostatniej ciąży !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Prawdopodobnie o to właśnie chodziło chirurgowi. Proszę się jeszcze upewnić aby nie było żadnych niedomówień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.