Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Julita

Hemoroidy, guz wystajacy z odbytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Julita
Panie doktorze, zauwazylam u siebie guz wystajacy z odbytu. Towarzyszyl temu bol jak tylko chcialam go dotknac. Bylam u lekarza i nacieli mi hemoroida i wyciagneli. Dzisiaj mija jeden dzien od czasu tego zabiegu i chcialam sie zapytac czy to normalne ze ten guzek jeszcze jest tylko mniejszy? wydawalo mi sie ze po nacieciu nie bedzie go w ogole. Czulam rano bol i dyskomfort i zauwazylam ze nadal mam ten guzek i nie wiem czy to jest ten sam czy moze pojawil sie nastepny. Bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość julita
Dodam ze jestem w 35 tygodniu ciazy i pewnie przez to pojawily sie u mnie hemoroidy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej jak pokażesz się jeszcze raz u lekarza, który wykonywał zabieg. Musi zobaczyć jak to wygląda. Hemoroidy występują zwykle w formie pakietów i być może jeszcze coś tam zostało lub tworzy się nowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julita
Bylam dzisiaj u lekarza ale nie tego ktory wykonywal zabieg. on mial zaobserwowac czy wszytsko jest ok. I powiedzial ze jest dobrze. Z tym ze ja mieszkam w norwegii i nie znam na tyle jezyka zeby sie zapytac o wszystko co bym chciala. Uwierzylam ze skoro mowil ze jest dobrze to tak jest. Ale wolalam sie upewnic. Zastanawialam sie czy jest to mozliwe ze w tak szybkim czasie bo w zaledwie kilka godzin po zabiegu pojawi sie nastepny babel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.