Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mlody

Narośl na penisie widoczna przy wzwodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mlody
A więc tak mam 17 lat i nie wiem co jest z moim penisem jest wszystko w pożadku super okaz nic do niego nie mam poza jednym i nasady żołędzia (gorna częśc) jest narośl przy w zwodzie widoczna a czytal że kiedy penis skręca w dół ma taką tendencje do skrecania w dół to jest to zespół czegoś tam i w tedy mamy taką małą narośl pomużcie ?? to mnie w cale nie boli nie swedzi ani nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno określić bez badania co to jest. Zapewne to nic groźnego lub nawet wszystko jest w normie. Aby przekonać się czy wszystko jest w porządku radzę z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
mam narośl na penisie i nie wiem co to jest jak ścisnę nie boli juz jakis czas to mam ale jestem zmartwiony ..cco to jest i jak osunąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
ja również mam jakas narosl ale na napletku, mam to juz jakis czas i zastanawiam sie o co z tym chodzi. Narosl jest taka troche brazowawa */ , prosze o pomoc w zdiagnozowaniu tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karol
ja mam podobny problem mam biala narosl na napletku,orietuje sie ktos moze jak to leczyc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Specjalista od chorób wewnętrz
To zlep napletka z żółędziem (pozostałość rozwojowa). Zalecenia: Przy kompieli w ciepłej wodzie do 30-40 stopni C należy mocniej pociągnąć, troche poboli i przestanie, można też znieczulić środkiem EMLA (recepta) i mocniej pociągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.