Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość andrzej

Biała plamka na penisie w miejscu połączenia wiązadełka z napletkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andrzej
Od ok. 1 roku mam białą plamkę(1cmx0,5cm) w miejscu połączenia wiązadełka z napletkiem, nie powiększa się,nie jest twarda,nie boli unerwienie w tym miejscu jest normalne,ale zauważyłem że zmniejszyła ona elastyczność wiązadełka. około 2 lata temu wiązadełko miałem 2 krotnie przebijane w celu założenia kolczyka,miejsca przekłucia zagoiły się bez problemu czy ta plamka może być efektem tych przekłuć ,czy jest to coś bardziej poważnego? bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno napisać co się dzieje bez badania. Być może ma to związek z zakładaniem kolczyka. Radzę w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kuba
Ja tez to mam nie przebijalem sobie kolczykiem nic zwiazane z penisem Prosze o wypowiedzi mi te infromacje sa tak samo potrzebne jak koledze :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa i napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.