Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość agnieszka

Boląca krostka, a właściwie mały, twardy bolący guzek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszka
Panie doktorze czulam od paru dni taki dyskomfort przy odbycie taki bol ale wczoraj bolalo mocniej i jak sie kapalam wyczulam krostke czy twardy guzek nei wiem jak to nazwac ale boli nawet teraz siedzac stojac czuje to tam tak bol.....blagam o pomoc co to moze byc jak leczyc??? nigdy wczesniej tego nie mialam......dodoam ze wyczytalam gdzies o opryszczce i oprocz tego mam chyba chory pechez takie pieczenie czesciej oddaje mocz nawet na koncu pojawila sie krew i bol przy siusianiu ale wzielam duzo wit c tj sokow cytrusowych i krew i bol przeszla ale nadal jest taki dyskomort przy pochwie pecherzu no i ta krosta przy odbycie......blagam o pomoc....agnieszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Przede wszystkim musi zbadać cię lekarz. Pewnie nie obejdzie się bez badania moczu, czy posiewu. Być może to, co opisujesz w okolicy odbutu to ropień. Ale koniecznie udaj się na wizytę. Możesz najpierw udać sie do lekarza rodzinnego z przychodni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
Ja mam podobny problem. Przy odbycie mam ni guzek ni chroste i mam to ok 3 dni i od wczoraj zaczęłam to odczówać przy siedzeniu lub załatwianiu się. To też bym musiała z tym się skierować najpierw to lekarza rodzinnego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość michal
ja mialem podobny problem, guzek czerwony kolo odbytu mialem go tydzien smarowalem antybakterianem dzis mi pekl co to moze byc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.