Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ewme

Wyciek z pępka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewme
PROSZĘ O RADĘ !!! Gdy miałam lat 11, miałam operacje na przepuklinę pępkową , po operacji było już ok., teraz mam lat 40 i od pewnego czasu zauważyłam że z pępka wydobywa się ropa, nie jest to mocny wyciek ale pępek jest wilgny i po nocy muszę przemyć go,chcę się dowiedzieć czy to może być coś związane po tylu latach z tą operacją , czy niezaczyna się coś z tym znowu dziać.Zaznaczam że mam ciężką pracę, bo pracuje na szyciu w tapicerskim zakładzie i boję się czy może się nieobarwałam, stosuję na to zasypkę alantan, ale niewiem czy dobrze robię, proszę doradzić co mogę zrobić ,co stosować i czy to może być na tyle poważne że bym musiała udać się do lekarza, i do jakiego? DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA UDZIELONĄ RADĘ!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być zakażenie bakteryjne. Zasypki mogą pogorszyć stan. Najlepiej udać się do lekarza, który przepisze maść z antybiotykiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.