Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie układu moczowego


Gość Kasia W.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od paru dni mam sile, trudne do wytrzymania bóle w lewym boku. Dwa dni temu wylądowałam w szpitalu, okazało się, że mam sile zapalenie układu moczowego. Dostałam mocny antybiotyk, biorę go od tamtego czasu, ale ból nie mija. Nasila się za to po lewej stronie, z przodu brzucha, w obrębie jelita, tak na wysokości jajnika. Bardzo mnie to niepokoi. Nie jestem w stanie podnieść lewej nogi do góry, bo ból przeszywa mnie całą. Czy możliwe jest, by przy zapaleniu nerek występowały takie bóle w tej okolicy...? Dodam, że plecy bolą mnie mniej. Właściwie w ogóle mnie nie bolą póki lekko się nie uderzę ręką w okolicy nerki. Do ilu dni przeciętnie może utrzymywać się taki ból? :( Bardzo proszę o jakąś odpowiedź :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Na Twoim miejscu nie czekałabym na to aż przestanie boleć,tylko poszłabym do specjalisty. Ja sama mam częste problemy z układem moczowym i nerkami i wiem ,że to nic miłego. Najlepiej będzie jak pójdziesz do urologa, tak myślę.masz szansę szybko to wyleczyć w przeciwieństwie do mnie- jestem w 7 miesiącu ciąży. jakie antybiotyki przepisał Ci lekarz? Pytam,ponieważ jestem ciekawa czy też kurują Cię augumentinem. Gdyby zanalazła się osoba kompetentna na tej stronie do udzielenia jakiejkolwiek informacji,rady w przypadku leczenia kolki nerkowej,wodonercza lub nawracających infekcji układu moczowego (moje przypadłości,przypominam o swojej ciąży), to proszę o kontakt mailowy ilona.imwr@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×