Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Łukasz

Rozstępy i pęknięcia na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz
Mam 17 lat od tygodnia porobiły mi się ślady pęknięć na skórce na końcu penisa . Penis gdy jest w spoczynku to skórka przykrywa całego penisa i nie boli ale gdy jest w stanie zwodu (gdy stoi ) to jest ciężko z ciągnąć skórkę z penisa ponieważ robią się strupki i jak pękają to bardzo boli . mogę jakoś sam to wyleczyć ???? pomóżcie proszę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To może być objaw grzybicy napletka lub jakaś forma alergii. Radzę w tej sprawie skontaktować się z dermatologiem. Może ten stan wymagać leczenia środkami farmaceutycznymi dostępnymi na receptę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość burzuj
Daj sobie spokoj na miesiac czasu przy czym czesto go myj i staraj sie nie naciagac napletka. Jak ranki sie podgoja to mozesz smarowac ta skore kremem nivea. Jak zagoi sie calkowicie stosuj krem jeszcze przez tydzien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sebek
to robi sie z tego gdyz skorka jest zbut wąska i gdy chcesz ja sciagnac to ona peka. ale szybko sie to goi *] dasz sobie spokoj na tydzien i mija lecz gdy bedziesz zbyt bardzo naciagal skorke ona popekna znowu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pablo
Prawdopodobnie grzybica, zastosuj clotrimazole. Jak nie przejdzie po kilku dniach to do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Toom
To nie grzybica myjąc dzień w dzień po dwa razy to z czego ta grzybica za wąska skóra i pęka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Serew
Penis choroby zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.