Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamil

Dziewne brodawki na skórze penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil
Witam prosze o podpowiedz eksperta ,od jakiegos roku zrobiły mi sie 2 małe brodawki guzki na skórze penisa,sa jednakowej wielkosci nie bolą nie pięką itp nie jest to wynikiem jakiegos zakazenia poniewaz jestem tylko z jedna kobietą juz 4 lata i to ona namówiła mnie bym cos z tym zrobił,jak wygląda sprawa usunięcia tego ,jest to dosc bolesne? i jednorazowa wizyta u chirurga załatwi sprawe? ponizej wstawiam link do zdjecia http://img4.imageshack.us/img4/7775/26685880.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Zabieg jest krótki, wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Dokładne usunięcie brodawek jest całkowicie leczące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Oczywiście 2-3 wizyty (umówienie się na zabieg, sam zabieg, usunięcie szwów). Zabieg w znieczuleniu więc niebolesny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
a czym konkretnie jest spowodowane ze sie pojawiły akurat w tym miejscu?jest to zarazliwe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alina
ladny penis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxx
i co to za brodawki?byles z tym u lekarza*ja mam takie same i nie wiem co to jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alonzo
kolego również jestem ciekaw co to jest, mi oprócz tego miejsca zrobiły sie pod napletkiem żołędzia. Czy nie ma jakiego płynu na to??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.