Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kasia

Kostniak kostnawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia
Mam kostniaka kostnawego w nadgarstku,czekam na operacje.Mam pytanie,ile czasu po operacji bede na zwolnieniu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Wszystko zależy od Pani oraz od charakteru pracy. Najlepiej ores zwolnienia skonsultować z lekarzem prowadzącym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia
No niestety mam ciezka prace,duzo sie nadzwigam:(.Chcialabym wiedziec ile po takiej operacji moge byc niezdolna do pracy.Jeszcze jest sporo czasu do operacji wiec jeszcze nie chce pytac swojego lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mrowqa
udaj się do kilku specjalistów bo wielu nie ma pojęcia o co chodzi i wielu zdaje się być znachorami tylko...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia
O to chodzi ze ja bylam u najlepszego specjalisty Prof.dr hab.to chyba wystarczy.Chodzi mi o to ile mniej wiecej jest sie niezdolnym do pracy po takim zabiegu.A nie chce teraz pytac swojego lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta
ja miałam 3 kostniaki nadgarstku, okazało się też, że mam niestabilność łódeczkowo-księżycowatą, więc z 2tyg. zwolnienia zrobiły się 4 miesiące. Jak powiedział prof. Romanowski: *Szpital to nie serwis samochodowy, tu nikt gwarancji nie daję*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.