Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agnieszka

Nowotwór złośliwy trzonu macicy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka
Prosze o przetłumaczenie wyniku histopatologicznego: polypus istchmi uteri cyctticus adenocarcinomatatillare G II endometriodi dioides. Moja mama56 lat po takim wyniku została skierowana na operacje usunięcia macicy wraz z szyjką i jajnikami.jakie są rokowaniaprzy takimwyniku,czy możliwe są przeżuty?bardzo prosze o odpowiedz.DZIĘKUJE!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Polip cieśni macicy pęcherzykowy gruczolakorak endometrium. Niestety prawdopodobnie są błędy w przepisaniu wyniku i dokładnie nie można wszystkiego przetłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka
Bardzo przepraszam!wynik badania dyktowała mi mama przez telefon. Poprawny brzmi : polypus isthmi uteri cysticus adenocarcinoma papilare G II endometrioides

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość abrikosov
Polip cieśni macicy pęcherzykowy gruczolakorak endometrium w stadium G2 czyli średnim (G1-G3)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka
bardzo serdecznie dziękuje!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elzbietka
Mialam tez raka trzonu macicy .w 2007r operacja ,chemioterapia i zyje ,dieta, spokoj...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania
Panie Doktorze w 2003 roku usunieto mi macicę i jajniki. Rozpoznanie .Uterus myomatosus. Cystis ovari dextri. Czy mogły /mogą/ wystapić przerzuty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.