Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bartek

Zmiany skórne na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek
Witam Mam 17lat i od kilku miesięcy zauważyłem na skórze penisa skupione w jednym miejscu bardzo małe grudki, tworzące jedną całość 2x2 mm w kształcie okręgu. Są one białego koloru. Nie powodują bólu. Zmiana skórna znajduje się obok wędzidełka. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To być może zaczopowane, powiększone gruczoły łojowe, w bardzo dużej ilości występujące na członku. Jednak, aby dokładnie przekonać się czy to nic niepokojącego radzę w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ddd
Znalazłem w internecie zdjęcie http://www.eskin.com.tw/DB/Upload_Art/20050501160958.jpg przedstawiające zmiany skórne, które zaobserwowalem także u siebie, chciałbym sie dowiedzieć czy są one groźne i co ewentualnie można z nimi zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tak wyglądają prosaki czyli zaczopowane gruczoły łojowe, które jeśli nie dają dolegliwości to tylko stanowią defekt kosmetyczny i nic poza tym. Nie ma potrzeby ich leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.