Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból głowy, opuchlizna twarzy i widoczne duże siniaki pod oczami


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Dokucza mi silny ból głowy pojawiła się opuchlizna twarzy i widoczne duże siniaki pod oczami Proszę o wskazanie jakie badania należy wykonać w celu rozpoznania choroby i podjęcia leczenia. Czy można w tym przypadku przyjmować bezpiecznie dostępne bez recepty leki na żylaki np Varixinal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z lekarzem. Jestem chirurgiem ogólnym, a portal tym zagadnieniom medycyny jest poświęcony. Bóle głowy, obrzęk twarzy i siniaki pod oczami na pewno nie mają podłoża chirurgicznego. Zapewne jest to problem ogólnoustrojowy, a być może także neurologiczny. Lekarz po zbadaniu bezpośrednim zadecyduje o dalszych badaniach. Co do stosowania preparatu Varixinal powinien o tym zadecydować lekarz po badaniu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4-5lat mam okropny bol glowy prawostronny, przy tym czesto pojawia sie opuchlizna i bardzo wyrazny siniak pod prawym okiem. Leczenie rozpoczelam jakies 3 lata temu od laryngologa. Zrobiono mi operacje zatok dodam, ze u jednego z najlepszych specjalistow i co...bol i siniak z opuchlizna nie ustapil. Laryngolog, zasugerowal mi chirurga szczekowego i neurologa. Kazdy z nich stwierdzil przypadlosc ze swojej dziedziny. Neurolog- uszkodzenie nerwu trojdzielnego, natomiast chirurg szczekowy- uszkodzenie stawu szczekowego. Zalozono mi aparat na zeby, ktory ma ponoc zniwelowac bol, od neurologa zazywam leki i co? Dalej NIC! W dalszym ciagu mam okropny bol glowy i co drugi, trzeci dzien pojawia mi sie siniak pod okiem, ktory znika po czasami po tygodniu.Nie mam juz zielonego pojecia do jakiego specjalisty mam sie zwrocic z pomoca... Jezeli ktos moglby mi cos podpowiedziec, doradzic bede niezmiernie wdzieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×