Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anita

Usunięcie woreczka żółciowego a ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anita
Mam pytanie czy jesli jestem w 2tyg ciazy dodam ze ciaza byla nieplanowana wybryk natury a zabieg na usuniecie woreczka mam na 28lipca czy zabieg sie odbedzie?prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli to kamica pęcherzyka bez ostrych objawów zapalnych nie powinna Pani być operowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina
Stwierdzono torbiele w worrczku żółciowym,odkładano operację,byłam na kontroli u ginekolaga poinformował mnie że prawdo podobnie jestem w ciąży przerażenie staralam się już kilka lat przeszłam 2poronienia to 2 było w8 tygodniu .Teraz jestem w 4 miesiącu obawiam się co będzie.Wieczny strach o maleństwo.Do Onkologa dostać się nie idzie mam czekać do października a poród na począdku lipca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina
Stwierdzono torbiele w worrczku żółciowym,odkładano operację,byłam na kontroli u ginekolaga poinformował mnie że prawdo podobnie jestem w ciąży przerażenie staralam się już kilka lat przeszłam 2poronienia to 2 było w8 tygodniu .Teraz jestem w 4 miesiącu obawiam się co będzie.Wieczny strach o maleństwo.Do Onkologa dostać się nie idzie mam czekać do października a poród na począdku lipca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.