Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czym mogą być spowodowane problemy z erekcją


Gość Wasylko

Rekomendowane odpowiedzi

Problemy z erekcją czym mogą być spowodowane? Witam! Mam 19 lat, od pewnego czasu zauważyłem u siebie problemy z erekcją. Od 5 miesięcy jestem w związku z dziewczyną na której bardzo mi zależy. Podczas naszego pierwszego zbliżenia nie było żadnego problemu ze wzwodem (był to mój pierwszy raz w ogóle). Problem pojawił się podczas naszego drugiego zbliżenia, wtedy erekcja się pojawiła ale kiedy miało już do czegoś dojść erekcja nie była na tyle pełna aby umożliwiła odbycie stosunku. Przejąłem się tym gdyż partnerka była w dwuletnim związku i wiem że nie miewała wtedy takiego problemu. Później za 3 i 4 razem odbyliśmy stosunki, które się udały. Ostatnio jednak znowu zdarzyły mi się te same sytuacje. Jest podniecenie i erekcja ale gdy dochodzi do momentu w którym mamy odbyć stosunek wzwód maleje. Dochodzi do tego najczęściej w momencie kiedy muszę założyć gumkę. Myślę czasem że gdybym nie musiał mógłbym w porę skorzystać z pełnego wzwodu. Przez kilka lat często się masturbowałem. Czasem częściej, czasem rzadziej. Nie mam problemu żeby zaprzestać masturbacji. Dziewczynę poznałem podczas wyjazdu szkolnego za granicę na miesiąc. Wtedy nie masturbowałem się w ogóle. Gdy pierwszy raz się do mnie przytuliła podczas naszego powrotu do kraju a była to podróż samolotem wzwód miałem przez prawie całą podróż. Tak samo podczas pierwszych spotkań i przytulania. Dzisiaj kiedy chcieliśmy odbyć stosunek sięgnąłem po tabletki z sildenafilem. Wtedy nasze ostatnie stosunki były takie jakie powinny. Podczas ostatniego zbliżenia bez wspomnianej tabletki problem powrócił. Nie miewam już tak często mimowolnych erekcji jak kiedyś. Rano też rzadko mi się zdarza aby się pojawiła choć czasem jest. Dodam że w ostatnim czasie też dość często zdarzały nam się małe kłótnie i zgrzyty. No i jeśli to może też być istotne mam podwyższone ciśnienie które lekarz jakiś czas temu kazał mi kontrolować ale nic poza tym. Czy moje problemy wywołane mogą być przez masturbację ? Zależy mi bardzo na tej dziewczynie i wiem że jej na mnie. Nie chcę jej rozczarować choć zapewnia mnie że jej na seksie kompletnie nie zależy. Czym może być to spowodowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U młodych mężczyzn problemy z erekcją również się zdarzają, nie jest to takie rzadkie wbrew pozorom Po prostu niewielu mężczyzn sie do tego przyznaje. O ile nie jest problemem przyznanie sie do problemów z bólem brzucha czy problemów z bólem głowy to jest problem z przyznaniem się do problemów z erekcja. Co bym tutaj polacał
przebadanie sie na podstawowe rzeczy
ograniczenie stresu
schudnięcie ( jak u Ciebie jest z brzuchem, otyli ludzie bardzo czesto maja o wiele większe problemy z erekcją niż chudsi i wysportowani)
albo środki z L argininą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zbyt mądre myślenie, wiele osób myli tutaj środki z L argininą te ziołowe z sildenafilem. Wiele razy na forum było mówione,ze sildenafil faktycznie może uzależnić ale nie ziołowe środki, których działanie jest raczej bezpieczne i nie powinny spowodować u Ciebie uzależnienia. Poczytaj sobie skład środka cum on.  jest całkowicie bezpieczny.
Avena Savita
Lepidium Meyenii
Magnez
Witamina C
L-Karnityna
Cynk
Selen
Witamina B6, B12
Angelica sinensis
Pozostałe Składniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem, problemów z erekcją dostałem równiez przed 30stką czyli wtedy kiedy facet powinien miec największe możliwości i największą ochotę na seks co równięz na początku wpędziło mnie w niezłą panikę. Troche jednak poszperałem w sieci i okazało sie,ze nie tylko ja mam takie problemy i nie jest to wcale takie rzadkie. pomogly właśnie tabletki na erekcję a nie żadne cwiczenia czy zmiana diety. A brałem na poczatku braveran,potem przerzuciłem sie na cum on. U mnie dały lepesze rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wieku powinno nie być żadnych problemów z erekcją przeciwnie powinieneś ostro dymać. Co do środków to Sildenafilu nie polecam w twoim wieku uzależnianie i faszerowanie się proszkami dla dziadków to przesada. Spróbuj czegoś zdrowszego na wzmocnienie erekcji i popędu - Prosent 600 możesz pobrać przez pare miesięcy spokojnie. Nie tylko poprawi ci się wzwód i popęd ale i wydolność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×