Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to dalej hemoroidy?


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, mianowicie mam 21 lat, od jakiś 3 lat męczyło mnie swędzenie oraz pieczenie odbytu, uczucie popuszczania stolca(czasem popuszczałem czasem nie). Po kilku konsultacjach z lekarzem zdecydowałem się na zabieg hemoron, byłem na pięciu takich zabiegach i lekarz powiedział że powinno wystarczyć. Po ostatnim zabiegu miałem wizytę u lekarza (9 dni po zabiegu), powiedziałem że mam dalej uczucie swędzenia i popuszczania a On powiedział że to nadwrażliwość jelita i zapisał mi duspatalin (jedna tabletka rano jedna wieczorem 15-20 minut przed posiłkiem przez 30 dni), między każdym zabiegiem zażywałem także phlebodie. Teraz jest już 7 tygodni od ostatniego zabiegu, skończyłem brać leki, a dolegliwości dalej są, zwłaszcza gdy się troszkę spocę, lub jeśli wcześniej tego dnia oddałem stolca. Jest to bardzo utrudniające życie, nie wiem czy mam iść jeszcze na jeden zabieg bo lekarz nie chce udzielić mi konsultacji bezpłatnie, a uważam że i tak wydałem już wystarczająco pieniędzy( zabieg jest płatny- pierwsze 3 po 400 zł, każdy następny za darmo), więc mógłby mi udzielić tej konsultacji. Nie zaznaczyłem że czasem pojawia się krew przy stolcu. Proszę o pomoc w tej nie przyjemnej sytuacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×