Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kamila

Guz ruchomy koło jajnika i macicy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamila
P.dok mam guza 5cmx3cm koło jajnika i macicy ,jest to guz ruchliwy, mam planowaną laparoskopie za 2,5 mc . Czy jest to bardzo odległy termin. Mam zaplanowany wyjazd i nie wiem jakie jest zagrożenie związane z tym guzem. Czy może taki guz pęknąć, a jeżeli tak to jakie mogą być skutki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie wiem dokładnie jaką strukturę ma ten guz (lity czy torbielowaty). Jesli to guz lity prawdopodobieństwo pęknięcia nie istnieje. Jeśli to torbiel pęknięcie tez mało prawdopodobne, bo jest to mała torbiel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KAROLINA
hej jestem po dwóch operacjach tez miałam guza i powiem ci tyle ze operowali mnie w ostatniej chwili bo do rana bym nie przeżyła.także porozmawiaj ze swoim lekarzem o tym,i niech dokładnie ci powie co możne się stać jak pęknie guz!!!pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KAROLINA
hej jestem po dwóch operacjach tez miałam guza i powiem ci tyle ze operowali mnie w ostatniej chwili bo już prawię mi pękł, do rana bym nie przeżyła.także porozmawiaj ze swoim lekarzem o tym,i niech dokładnie ci powie co możne się stać jak pęknie guz!!!pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.