Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Rafał

Krwiak na twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał
Witam wszystkich. Od około 6 miesięcy na twarzy mam ślad po pryszczu w postaci czegoś wyglądającego jak mały krwiak. Z początku myślałem, że z czasem to samo się wchłonie, jednak nic z tych rzeczy. Cały czas widnieje czerwona plamka pod skórą. Być może się mylę i to wcale nie jest krwiak? Jak skutecznie to zwalczyć? Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Krwiak powinien w przeciągu około tygodni się wchłonąć. Trudno mi pisać cokolwiek bez badania tego. W tej sprawie najlepiej skonsultować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał
Niestety on *towarzyszy* mi już pół roku, więc samoistnie raczej się nie wchłonie. Powstał on jako blizna po pryszczu. Jakie są sposoby usuwania takich blizn? Czy taki zabieg jest bolesny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jest wiele metod, metod bezbolesnych. Na początku trzeba w tej sprawie skontaktować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość erwin
rowniez mam cos takiego na nosie - sądzilem ze to jakis pryszczek zcy cos takiego co zniknie w przeciagu 2 tygodni. Mijaja z 2/3 miesiace i nadal jest, wiec chyba ruszę tyłek do dermatologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.