Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Rajdek

Uwieranie w okolicy pachwiny podczas siedzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rajdek
Witam!!! Mam taki problem podczas (SIEDZENIA POZYCJA SIEDZIĄCA)np. długiego oglądania tv lub jazda samochodem dodam też że to nie jest zawsze codziennie czuję nie wiem jak to napisać to nie jest BÓL tylko tak jak by mnie coś uwieralo w okolicy pachwiny tak jak by mnie ktoś cisnoł w to jedno miejsce jest to bardzo denerwujace ale się martwie ponieważ nie wiem co to jest robiłem przeswietlenie pachwiny (Myślałem że to może przepuklina pachwinowa ale nie mam nawet objaw tak jak np.ból podczas wysilku czy podczas oddawania stolca) nie STWIERDZONO nie wiem co mam o tym myśleć miałem kiedyś zŁamanie prawego uda może od tego coś promieniuje Proszę o Pomoc z Góry Bardzo Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Czy pisząc o prześwietleniu ma Pan na myśli rtg? Jeśli było złamanie to warto ponownie wykonać takie badanie. Przy wykluczaniu przepukliny wykonywane jest badanie usg, ale faktycznie objawy raczej na nią nie wskazują. Inną przyczyną mogą być kwestie urologiczne promieniujące do pachwiny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jacos
Witam. Zastąp slipy bokserkami luśniejszymi spodniami. rozciągaj mięśnie móg czasami poprawa przepływu krwi działa wielce pomocnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.