Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to stulejka?


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące napletka na penisie. Z góry powiem, że mam 17 lat, więc jeszcze niewiele wiem o tych sprawach.

Od jakiegoś czasu nie jestem pewien czy nie mam stulejki w mniejszym stopniu. Na penisie mam na tyle skóry, że zakrywa ona całą główkę, i gdy penis jest w spoczynku, mogę ściągnąć skórkę poniżej główki. Gdy jest we wzwodzie, skórka nie schodzi sama. Rękami dalej jestem w stanie ją ściągnąć, lecz nie jest to już tak "proste"? Skórka schodzi ciężej, i gdy ściągnę ją poniżej główki, zaraz nakłada się na nią spowrotem.

Czy kierować się z tym już do urologa? Czy jest coś co mogę sam z tym zrobić?

Przy okazji zapytam także o inną rzecz która mnie martwi, mianowicie jest to kolor główki penisa, ponieważ jest ona trochę jakby bardzo blado fioletowego koloru? Czy powinienem się tym martwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam też, że przy dotykaniu główki nie przez skórkę, czuję trochę jakby ból? To normalne jeśli nie miałem jeszcze pierwszego razu? (Jest tak przy tym gdy główka jest sucha, gdy robię to np w wannie pod wodą, jest ten bół dużo mniej dotkliwy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że iść do urologa i nie pytać się tutaj. Tutaj nikt cię nie zbada, nie obejrzy. Jak masz możliwość to zapisz się do Urogen. To specjalistyczna placówka urologiczna i mają tam na miejscu niezbędny sprzęt do badań i do leczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×